Chale Rosa Dos Ventos Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Chale Rosa Dos Ventos Villa Itapoa legfeljebb 3 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
A Marechal Luz-erőd autóval nagyjából 15 percnyi vezetésre, a Praia do Capri pedig nagyjából 4 km-re helyezkedik el az Itapoa városi faháztól.
Az 1 fürdőszobás villa továbbá a tengerre nyílik. Az Itapoa városi szállás magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. A fürdőszobákban szárító és fürdőlepedők is biztosított kényelme érdekében.
A Chale Rosa Dos Ventos Villa vendégei használhatják a teakonyhát, valamint az étkezőt. A saját ételek elkészítéséhez elektromos vízforraló, hűtő és konyhai edények is biztosított.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Szárító
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Kert
Szoba felszereltsége
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chale Rosa Dos Ventos Villa milyen messze van a Joinville-Lauro Carneiro de Loyola repülőtértől?
A Joinville-Lauro Carneiro de Loyola repülőtér és a Chale Rosa Dos Ventos Villa között 40 km távolság van. - ❓
A Chale Rosa Dos Ventos Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chale Rosa Dos Ventos Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Chale Rosa Dos Ventos Villa biztosít konyhát?
Ez a Chale Rosa Dos Ventos Villa sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A faház élvezetes kilátást kínál?
A faház utcára néző kilátással várja vendégeit.